Jdi na obsah Jdi na menu
 


OKOLO ČESK0HO RÁJE

21. 5. 2012

Kdy?

14.7.-15.7. 2012 - jedná se o sobotu - neděli

Kde?

Malá Skála asi 6 Km od Turnova směrem na Harachov.

Ubytování je možné v kempu Ostrov, kde jsou k dispozici chaty, bungalovy a stany. Zatím si ho musíme zaplatit sami, ale pokud se vše vydaří, třeba příště dostaneme firemní příspěvek. V kempu je např.  teplá voda a možnost úschovy kol a zavazadel. Přímo u kepu je hospoda kde slušně vaří a dá se tu i posedět u pivka. Pokud by nevyhovovala, jsou zde k mání i další.

WWW kempu Ostrov je zde.

Ceník kempu je zde.

Program?

V sobotu vyjedeme na kole všichni společně. Jsou připraveny tři trasy, pro různě fizicky zdatné účastníky. Lehčí trasy od nejdelší postupně odbočují. Jsou připraveny v délkách cca. 10Km (např. pro děti), 25Km a 50Km. Mapy jednotlivých tras naleznete níže. 

 K vidění je toho opravdu hodně. Za zmínku stojí např. Zámek Hrubý Rohozec, Suché skály, zřícenina hradu Frýdštejn, Dračí skály, Hrad Valdštejn, nebo Skalní věž Kapelník (ta patří dle mne k nejimpozantnějším pískovcovým skalám v Evropě. Nutno podotknout, že i tu nejdelší trasu zvládne ujet průměrný neciklista. :-)

V neděli si můžeme udělat  program dle dohody a dle zbylých sil. Můžem vyjet na kole do okolí Malé Skály, využít lanové centrum, nebo např. půjčovnu lodí a místní přírodní plovárnu na řece Jizeře.

WWW Lanového centra je zde.

 

 

Krátká trasa  

 

mapa12800.jpg

  

Střední trasa 

 

mapa27800.jpg

  

Dlouhá trasa 

 

mapa47800.jpg

 

 Info. Tel. Jirků R. 728879179

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 


Poslední fotografieStatistiky

Online: 2
Celkem: 18631
Měsíc: 283
Den: 15